Dzięki naszym grantom

 • Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

  Program Grantowy IMPULS

  Ideą inicjatywy było przybliżenie tradycji muzycznych wszystkim pokoleniom mieszkańców Elbląga ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

  Inicjatywa miała formę koncertu. Wykonawcą koncertu był siedmioosobowy zespół muzyczno- wokalny „2+5”, który istnieje w ramach Stowarzyszenia Kulturalnego „Łączymy Pokolenia”. Stowarzyszenie istnieje od sierpnia 2017r. i ma status stowarzyszenia zwykłego.

  Główne cele Stowarzyszenia to prowadzenie działalności kulturalnej i oświatowej, upowszechnianie działań wszechstronnego rozwoju, edukacji, zagospodarowania czasu wolnego, kultywowanie historii, tradycji i kultury polskiej, integrowanie środowiska.

  Od początku istnienia członkowie organizcji brali udział w wielu inicjatywach. Były to m.in. spotkania integracyjne w Elbląskim Stowarzyszeniu Pomocy Humanitarnej Lazarus, przeglądy zespołów seniorskich w CSE Światowid, targi seniora, okazjonalne spotkania integracyjne w SM Zakrzewo, Festiwal Kultur Warmia i Mazury w Gietrzwałdzie,  gdzie zdobyliśmy czwarte, nagradzane miejsce w konkursie piosenki biesiadnej.