• Szkolenie: Usługi społeczne szansą na rozwój podmiotów ekonomii społecznej

  poniedziałek, 19 lutego 2024

  Czym są usługi społeczne? Na czym polega ich deinstytucjonalizacja? Jak przygotować dobry projekt na usługi społeczne do FEWiM? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas szkolenia, które odbędzie się 29 lutego w Elblągu. Termin zgłoszeń mija 21 lutego.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 4/PP/ROZ/2024

  środa, 14 lutego 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza  rozeznanie cenowe nr 4/PP/ROZ/2024  dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowych mebli pochodzących z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego Plus.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 3/PP/ROZ/2024

  środa, 14 lutego 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza  rozeznanie cenowe nr 3/PP/ROZ/2024  dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowego sprzętu multimedialnego pochodzącego z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 2/PP/ROZ/2024

  środa, 14 lutego 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza  rozeznanie cenowe nr 2/PP/ROZ/2024  dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych pochodzących z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego Plus.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 1/PP/ROZ/2024

  środa, 14 lutego 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza  rozeznanie cenowe nr 1/PP/ROZ/2024  dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowego wyposażenia pochodzącego z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącej cześć Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty
  i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

  więcej
 • Zapytanie ofertowe 1/CNIPUP/2024

  poniedziałek, 12 lutego 2024

  Ogłaszamy zapytanie ofertowe 1/CNIPUP/2024 na opracowanie dokumentacji projektowej dot. budowy Centrum Naprawy i Ponownego Użytkowania Przedmiotów (CNiPUP) w ramach projektu instytucjonalnego M1/0112 finansowanego w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

  więcej
 • Webinarium na temat e-Doręczeń

  piątek, 26 stycznia 2024

  Czy wiesz, że pojawiły zmiany dot. harmonogramu wprowadzania obowiązku stosowania Krajowego Systemu Doręczeń Elektronicznych? Kogo, po co i od kiedy obowiązek ten dotyczy? Tego dowiesz się już w poniedziałek 5 lutego o godz. 16 podczas webinarium „Wszystko o e-Doręczeniach”.

  więcej
 • ZARAZ WRACAM - zaświadczenia dotyczące statusu na rynku pracy

  piątek, 22 grudnia 2023

  Zespół projektu "Zaraz wracam" prosi o pilne dostarczenie zaświadczeń dotyczących statusu na rynku pracy. 

  więcej
 • Radosnych Świąt

  piątek, 22 grudnia 2023

  Nastrojowych i Radosnych
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz samych szczęśliwych zdarzeń
  w nadchodzącym Nowym Roku

  więcej
 • NGO w obliczu szans, wyzwań i perspektyw – ruszyły zgłoszenia na FIP

  piątek, 8 grudnia 2023

  Dobre praktyki, perspektywy na przyszłość i wymiana doświadczeń – tak można zapowiedzieć Forum Inicjatyw Pozarządowych „NGO w obliczu szans, wyzwań i perspektyw rozwoju”, które 20 grudnia odbędzie się w Ostródzie. Chętni już mogą się zgłaszać.

  więcej
 • NGO w obliczu szans, wyzwań i perspektyw rozwoju

  środa, 6 grudnia 2023

  Jakie są trendy i tematy ważne dla rozwoju organizacji? Jak finansować działania? Jak planować rozwój? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych, które już 20 grudnia odbędzie się w Ostródzie. Wydarzenie organizowane jest przez  w ramach projektu „Inkubatory NGO Warmii i Mazur”.

  więcej
 • ZARAZ WRACAM - wydłużone godziny otwarcia biura

  wtorek, 28 listopada 2023

  Zespół projektu "Zaraz wracam" przypomina, że w dniach 28 i 30 listopada 2023 roku biuro otwarte jest do godziny 18.00.

  więcej
 • ZARAZ WRACAM - ostatnia refundacja za październik i listopad

  czwartek, 16 listopada 2023

  Szanowni Rodzice, w związku ze zbliżającym się zakończeniem projektu "Zaraz wracam", prosimy o zapoznanie się z informacją na temat ostatniej refundacji.
  Pozdrawiamy
  Zespół projektu
  "Zaraz wracam"

  więcej
 • ZARAZ WRACAM - wnioski o refundację za LISTOPAD (instrukcja)

  środa, 15 listopada 2023

  Szanowni Państwo, listopad to ostatni miesiąc realizacji naszego wspólnego projektu pt. "Zaraz wracam".

  Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyjątkowe potraktowanie rozliczenia za ten miesiąc i składanie wniosków niezwłocznie po dokonaniu opłat za opiekę nad dzieckiem do lat 3 (żłobek, klub, niania).

  więcej
 • ZARAZ WRACAM - daty zakończenia umów i ostatnia refundacja

  wtorek, 14 listopada 2023

  Szanowni Rodzice, w związku z licznymi zapytaniami odnośnie daty zakończenia Państwa umów w projekcie "Zaraz wracam", przekazujemy informacje w poniższej tabeli. Jednocześnie informujemy, że data zakończenia umowy oznacza także ostatni miesiąc, za który będziemy refundować koszty opieki nad dzieckiem do lat 3 (żłobek, klub lub nianię).

  więcej