• Zaczynamy realizację nowego projektu pod nazwą Warmińsko-Mazurskie Centrum Organizacji Pozarządowych!

  piątek, 24 maja 2024

  Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że zaczynamy realizację nowego projektu pod nazwą Warmińsko-Mazurskie Centrum Organizacji Pozarządowych!

  więcej
 • Zapraszamy na wizytę studyjną!

  czwartek, 23 maja 2024

  Zapraszamy na wizytę studyjną! Wizyta dedykowana jest przedstawicielom organizacji pozarządowych, którzy są zainteresowani ekonomizacją swoich działań, w tym przypadku szczególnie w kierunku działalności gastronomicznej i animacyjnej. Zachęcamy również przedstawicieli grup inicjatywnych, które są objęte wsparciem projektu OWIES w tworzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

   

  więcej
 • Adremy zapraszają na szkolenia!

  czwartek, 16 maja 2024

  Weź udział w szkoleniach pt. "Pisanie projektów - jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w systemie SOWA EF" i "Realizacja projektu EFS+. Standaryzacja działań projektowych". Spiesz się! Ilość miejsc ograniczona!

  więcej
 • Zapraszamy na WEBINARIUM

  środa, 15 maja 2024

  W związku z ogłoszeniem konkursu grantowego zapraszamy na webinarium informacyjne!

  więcej
 • Granty dla inicjatyw młodzieżowych

  poniedziałek, 6 maja 2024

  Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ogłasza w ramach Funduszu Grantowego i projektu „Warmińsko-Mazurski Fundusz Inicjatyw Młodzieżowych", realizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem Braniewski Instytut Rozwoju, nabór wniosków o przyznanie małych grantów na realizację projektów służących aktywizacji osób w wieku 15-29 lat w organizacjach młodzieżowych.

  więcej
 • Szkolenie „Biznesplan w ekonomizacji organizacji”

  poniedziałek, 29 kwietnia 2024

  Zaplanowane na 9 maja br. szkolenie „Biznesplan w ekonomizacji organizacji” odbędzie się w innym terminie. Informację o nowej dacie podamy wkrótce.

  Przepraszamy za wszelkie wynikające z tej zmiany niedogodności.

   

  Chcesz założyć lub rozwinąć organizację pozarządową? Potrzebujesz dowiedzieć się  jak dotrzeć do celu, który chcesz osiągnąć i czy pomysł na zarabianie w Twojej organizacji ma szansę powodzenia? Zgłoś się na szkolenie „Biznesplan w ekonomizacji organizacji”, które odbędzie się 9 maja br. (czwartek) w Domu pod Cisem w Elblągu.

  więcej
 • Zadanie wykonane - fosa staromiejska posprzątana

  poniedziałek, 22 kwietnia 2024

  W sobotę 20 kwietnia partnerstwo Zawodzie nie zawodzi zorganizowało akcję "Czysta Fosa", której celem było posprzątanie staromiejskiej fosy w Elblągu. W wydarzeniu udział wzięło kilkadziestiąt osób.

  więcej
 • Czysta Fosa - Akcja społeczna

  czwartek, 11 kwietnia 2024

  Już po raz trzeci Partnerstwo Zawodzie nie zawodzi wraz z mieszkańcami dzielnicy (i nie tylko) planuje wyczyścić fosę staromiejską. 

  więcej
 • Seminarium „Usługi społeczne katalizatorem rozwoju podmiotów ekonomii społecznej”

  poniedziałek, 8 kwietnia 2024

  12 kwietnia 2024 (piątek) w Kuźni Społecznej w Olsztynie odbędzie się seminarium „Usługi społeczne katalizatorem rozwoju podmiotów ekonomii społecznej”. Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Ośrodek polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

  więcej
 • Ponad 600 000 zł na miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych!

  piątek, 5 kwietnia 2024

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomiii Społecznej ogłosił wyniki pierwszej rundy konkursu o dotację dla istniejących i powstających przedsiębiorstw społecznych.

  więcej
 • Wyniki rozeznania cenowego nr 8/PP/ROZ/2024

  czwartek, 4 kwietnia 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza wyniki rozeznania cenowego nr 8/PP/ROZ/2024 dotyczącego zakupu i dostawy fabrycznie nowych mebli pochodzących z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego Plus.

  więcej
 • Wyniki rozeznania cenowego nr 7/PP/ROZ/2024

  czwartek, 4 kwietnia 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza wyniki rozeznania cenowego nr 7/PP/ROZ/2024 dotyczącego zakupu i dostawy fabrycznie nowego sprzętu multimedialnego pochodzącego z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

  więcej
 • Wyniki rozeznania cenowego nr 6/PP/ROZ/2024

  czwartek, 4 kwietnia 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza wyniki rozeznania cenowego nr 6/PP/ROZ/2024 dotyczącego zakupu i dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych pochodzących z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego Plus.

  więcej
 • Wyniki rozeznania cenowego nr 5/PP/ROZ/2024

  czwartek, 4 kwietnia 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza wyniki rozeznania cenowego nr 5/PP/ROZ/2024 dotyczącego zakupu i dostawy fabrycznie nowego wyposażenia pochodzącego z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącej cześć Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 8/PP/ROZ/2024

  środa, 20 marca 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza rozeznanie cenowe nr 8/PP/ROZ/2024 dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowych mebli pochodzących z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego Plus.

  więcej
 • Rozeznanie cenowe 7/PP/ROZ/2024

  środa, 20 marca 2024

  Stowarzyszenie ESWIP ogłasza rozeznanie cenowe nr 7/PP/ROZ/2024 dotyczące zakupu i dostawy fabrycznie nowego sprzętu multimedialnego pochodzącego z bieżącej produkcji do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego stanowiącego część Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzynach w ramach projektu „Przedszkole Przyszłości”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP, w partnerstwie z Gminą Dźwierzuty i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

  więcej