Oferta pracy

Poszukujemy osobę wspierającą rodzinę do dołączenia do naszego eswipowego zespołu.

Jakiej osoby szukamy?

  • Zmotywowanej do nauki i pracy
  • Posiadającej zdolności organizacyjne
  • Radzącej sobie z wyzwaniami i zmianami
  • Nastawionej na wsparcie rodzin i rozwój społeczności lokalnych

Czego wymagamy?

  • wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, pedagogika, praca socjalna, asystentura
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Jaki będzie podstawowy zakres obowiązków?

  • wstępna diagnoza oraz rekrutacja uczestników projektu,
  • zaangażowanie w tworzenie i realizację planów wsparcia uczestników oraz założonych w projekcie wskaźników i rezultatów działań,
  • prowadzenie spotkań indywidualnych i grupowych dla uczestników projektu, a także zindywidualizowanej pracy z rodziną (otoczeniem) uczestników,
  • współpraca z pracownikami projektu „Aktywny Elbląg”, w tym w szczególności z koordynatorem, psychologiem oraz zatrudnionymi specjalistami,
  • zaangażowanie w działania otwarte prowadzone w ramach projektu, w tym m.in. inicjatywy sąsiedzkie czy pikniki rodzinne,
  • prowadzenie dokumentacji dot. uczestników projektu zgodnie z obowiązującą dokumentacją, regulaminami oraz wytycznymi.

Jakie jest miejsce pracy?

  • Animator będzie członkiem zespołu projektu Aktywne Zawodzie
  • Praca animatora odbywa się w biurze w Elblągu
  • Specyfika projektu zakłada zaangażowanie zarówno w godzinach dopołudniowych, jak i popołudniowych, w zależności od możliwości i potrzeb uczestników - sporadycznie także w weekendy.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu (w zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata możemy rozważyć zwiększenie wymiaru etatu)
  • wprowadzenie w zagadnienia wspierania rodzin i funkcjonowania domu sąsiedzkiego
  • dobrą współpracę z zespołem fajnych ludzi, pasjonatów tematu domów sąsiedzkich

Co należy przygotować?

  • CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • List motywacyjny wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Dokumenty prosimy przesyłać do 25 czerwca 2019 na adres d.lisowska@eswip.pl