• Przyjmowanie wniosków o refundację za miesiąc MAJ, w ramach projektu „Zaraz wracam…”

  piątek, 2 czerwca 2023

  Informujemy, iż wnioski o refundację kosztów opieki nad dzieckiem, za miesiąc MAJ 2023, w ramach projektu pn. „Zaraz wracam – wsparcie powrotu do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka do lat 3” przyjmowane będą do dnia 7 CZERWCA 2023.

   

  więcej
 • Zapytanie ofertowe nr 14/RWC/ZP/2023

  poniedziałek, 29 maja 2023

  Stowarzyszenie ESWIP, w ramach realizacji projektu „Rodzina w Centrum! Program wsparcia wielodzietnych rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym z gminy Górowo Iławeckie. ” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 ogłasza Zapytanie ofertowe nr 14/RWC/ZP/2023, dotyczące zorganizowania jednodniowej edukacyjnej wycieczki rodzinnej dla uczestników.

  więcej
 • Strategie są po to, aby je realizować

  poniedziałek, 29 maja 2023

  Kilkanaście lat temu realizowaliśmy projekt o takiej nazwie mając na uwadze strategie samorządowe, teraz dotyczy to nas.

  więcej
 • Ekologicznie w Domu pod Cisem

  poniedziałek, 22 maja 2023

  Zwiedzanie Domu pod Cisem i warsztaty ekologiczne współorganizowane przez PSONI – tak upłynie czwartkowe (25 maja) popołudnie przy ulicy Stawidłowej 3. Wszystko to już od godziny 14 w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Dodatkowo o godz. 15 rozpocznie się kawiarenka obywatelska „Wprowadź do swojego życia zasady 5R”.

   

  więcej
 • Rozeznanie 2/2023/OWIES

  czwartek, 18 maja 2023

  W związku z realizacją przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przeprowadzenie kursu/szkolenia z zakresu prawo jazdy kat B dla 1 osoby.

  więcej
 • Wyniki zapytania ofertowego nr 4/ECIS3/2023

  czwartek, 18 maja 2023

  Uprzejmie informujemy, iż zapytanie ofertowe nr 4/ECIS3/2023 dotyczące zapewnienia usługi przygotowywania i wydawania posiłków dla uczestników Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej zostało rozstrzygnięte

  więcej
 • Elbląg. Szkolenie: Fundraising – o co chodzi?

  środa, 17 maja 2023

  Czym jest fundraising i jakie są narzędzia fundraisingowe? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać już niebawem! 2 czerwca odbędzie się bowiem w Elblągu szkolenie pn. „Fundraising – o co chodzi?”

  więcej
 • Rowerowa sobota w Domu pod Cisem

  wtorek, 16 maja 2023

  Poluzowały się śrubki w Twoim rowerze? Przerzutki lub hamulce wymagają wyregulowania? A może chcesz opowiedzieć o potrzebach rowerzystów? Przyjdź w sobotę 20 maja do Domu pod Cisem mieszczącym się przy ulicy Stawidłowej 3. O godz. 10 rozpocznie się tam kawiarenka naprawcza oraz spotkanie konsultacyjne „Potrzeby elbląskich rowerzystów”.

  więcej
 • Jesteś animatorką/animatorem? Bez “sześciopaku” ani rusz!

  wtorek, 16 maja 2023

  Kwietniowa sesja społeczna w ramach projektu “Kuźnia Ekspertów - wsparcie III sektora Warmii i Mazur” została poświęcona roli lidera/ki i animatora/ki w społeczności lokalnej z naciskiem na działania animacyjne. Intencją tego wydarzenia było wzmocnienie osób, które na co dzień wspierają innych, aktywizują i angażują mieszkańców i mieszkanki do działań lokalnych, sieciują organizacje pozarządowe, instytucje i biznes na rzecz rozwoju społeczności, organizują wydarzenia, dają głos i przestrzeń różnym grupom, a których praca bywa mało widoczna i nierzadko nie jest doceniana.

  więcej
 • RODZICU, RUSZAMY Z REKRUTACJĄ UZUPEŁNIAJĄCĄ!

  piątek, 12 maja 2023

  Stowarzyszenie ESWIP zaprasza mieszkanki i mieszkańców subregionu elbląskiego, będących osobami bezrobotnymi i biernym zawodowo, do udziału w rekrutacji uzupełniającej do projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wsparcie polega na otrzymaniu refundacji kosztów opieki nad dziećmi do lat 3 w żłobku, klubie dziecięcym, u dziennego opiekuna.

  więcej
 • Trzecie urodziny Sklepu Społecznego pod Cisem

  czwartek, 11 maja 2023

  Rowery, artykuły ogrodowe i wyprzedaż części asortymentu – tak będzie we wtorek, 16 maja w Sklepie Społecznym pod Cisem. Do tego nie zabraknie pysznej kawy i słodkiego poczęstunku. A wszystko to z okazji trzecich urodzin sklepu społecznego mieszczącego się w Elblągu przy ulicy Stawidłowej 3.

  więcej
 • Zapraszamy na szkolenie "Skuteczna komunikacja"

  środa, 10 maja 2023

  W ramach projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu „Skuteczna Komunikacja”, które odbędzie się 24 maja 2023 w Olsztynie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

  więcej
 • Zrozumieć partnerów, aby skuteczniej współpracować

  środa, 10 maja 2023

  Słowo “partnerstwo” jest jednym z częściej używanych w działalności prowadzonej przez organizacje pozarządowe. Bez współpracy podmiotów III sektora z instytucjami publicznymi i światem biznesu wiele przedsięwzięć społecznych nie doszłoby do skutku. Nierzadko jednak partnerstwa są źródłem nieporozumień, konfliktów czy frustracji. Nie wszystkie też kończą się sukcesem. Dlatego temu tematowi poświęciliśmy sesję społeczną online w dniu 13 marca 2023 r. Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Kuźnia Ekspertów - wsparcie III sektora Warmii i Mazur”.

  więcej
 • Zapytanie Ofertowe nr 13/RWC/ZP/2022

  środa, 10 maja 2023

  Stowarzyszenie ESWIP, w ramach realizacji projektu „Rodzina w Centrum! Program wsparcia wielodzietnych rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym z gminy Górowo Iławeckie. ” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego  na lata 2014-2020

  więcej
 • Rozeznanie 1/2023/OWIES

  poniedziałek, 8 maja 2023

  W związku z realizacją przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przeprowadzenie kursu/szkolenia z zakresu kurs krawiecki podstawowy dla 2 osób.

  więcej
 • Zapytanie ofertowe nr 4/ECIS3/2023

  poniedziałek, 8 maja 2023

  W związku z realizacją przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych projektu pn. „Elbląskie Centrum Integracji Społecznej 3" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy do złożenia oferty w zapytaniu ofertowym dotyczącym zapewnienia usługi przygotowywania i wydawania posiłków dla uczestników Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej.

  więcej